Planują prace na wieżach kościoła

3
612

Planują przebudowę istniejącej instalacji, instalację antenowych konstrukcji wsporczych wewnątrz istniejącej wieży kościelnej oraz wymianę istniejących żaluzji okiennych na nowe.

 

Zgodnie z danymi rządowego Systemu Informacyjnego o Instalacjach wytwarzających Promieniowanie ElektroMagnetyczne za 2020 rok na wieżach kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Lwówku Śląskim zainstalowane są dwie stacje bazowe telefonii kosmówkowej, jedna operatora P4 (LWO3021), a druga spółki Polkomtel (BT34541). Tej drugiej z końcem sierpnia br. wygasa pozwolenie radiowe realizowane w technologii LTE-1800.

Zapewne z tego powodu operator planuje inwestycje. W tym tygodniu zwrócił się właśnie do nadzoru budowlanego o pozwolenie na „Przebudowa istniejącej instalacji, instalacja antenowych konstrukcji wsporczych wewnątrz istniejącej wieży kościelnej oraz wymiana istniejących żaluzji okiennych na nowe”. To jest w trakcie rozpatrywania. Po jego uzyskaniu spółka będzie mogła przystąpić do realizacji prac.

3 KOMENTARZE

  1. W ubiegłym tygodniu operator wystąpił o pozwolenia ! dziś jest już remont . Brawo za tak szybką decyzję , oby było to standartem w urzędach Lwóweckich

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here