Pies nie przeżył brutalnego ataku

9
2146
zdjęcie poglądowe, fot.: Lwówecki.info

Zwyrodnialec skatował na złotoryjskiej starówce dwa psy. Jeden z nich nie przeżył. Sprawcę pomogli ująć policji świadkowie całej sytuacji.

 

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w środę 5 lutego przy ul. Krasickiego, w okolicach kościoła św. Jadwigi. 45-letni mężczyzna bestialsko potraktował dwa psy. Wg świadków, miał się zachowywać wobec zwierząt bardzo brutalnie. Jeden z psów nie przeżył ataku, drugi trafił pod opiekę weterynarza z pękniętą wątrobą.

 

Po wszystkim zwyrodnialec oddalił się z miejsca zdarzenia. Z naszych informacji wynika, że świadkowie zdążyli mu jednak zrobić zdjęcie, które pomogło w ujęciu sprawcy. Dziś miał być doprowadzony do prokuratury, by usłyszeć zarzuty za znęcanie się nad psami. Za zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem zgodnie kodeksem karnym grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

 

-/ Piotr Maas Gazeta Złotoryjska /-

9 KOMENTARZE

  1. A te psy jego czy czyjeś. Bo jak czyjeś to nie dziwie się ze tak postąpił . A morze były agresywne. Ja chodząc ze swoim 5 letnim synem nieraz wolałam o pomoc ze względu na atak psów nieraz nie mogliśmy przejść. Najlepiej powiedzieć pani kochana pies nie gryzie.

  2. “Potraktował bestialsko dwa psy” bo psy były zapewne agresywne i biegające luzem stanowiły zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi. Psy nie uciekały bo były agresywne i atakowały człowieka, który ratował swoje życie i uchronił innych ludzi poskramiając psy. Gdyby psy trafiły na kobietę , dziecko, osobę starszą lub ofermę to by ich pogryzły ale miały pecha trafiły na mężczyznę. A oczywiście ta psiarska hołota nie zajęła się wcześniej psami, tylko czekała na spektakl aż psy pogryzą tego człowieka.

  3. A zwyrodnialec z Pławnej, który mordował koty z wiatrówki, to już ustalony i schwytany, czy dalej wódę sączy na wolności?
    Tego parszywca dosięgnie kara – prędzej czy później.

  4. ”Zwyrodnialec skatował na złotoryjskiej starówce dwa psy.”

    Ja przepraszam, ale czy autorem tego newsa jest mistrz Yoda? Jeśli nie, to skąd taki dziwny szyk?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here