Parada motocykli: Spektakularne widowisko w Lwówku Śląskim

4
2519

Ilu motocyklistów weźmie udział w tegorocznej paradzie ulicami Lwówka Śląskiego do Chmielna? To pytanie na razie pozostaje bez odpowiedzi. Jednak doświadczenia z poprzednich lat wskazują, że może ich być około tysiąca.

 

 

Już w piątek 30 czerwca w Chmielnie koło Lwówka Śląskiego rozpoczyna się X Jubileuszowy Zlot Motocykli organizowany przez Stowarzyszenie Motocyklistów Leopolis Bikers. Jedną z jego atrakcji oprócz koncertów, pokazów teatru ognia, znakomitego swojskiego jedzenia jest parada motocykli.

Wielu z nas marzy o poczuciu wolności, adrenaliny i przygody, jakie daje jazda na motocyklu. Jest to pasja, która łączy ludzi na całym świecie. A gdybyśmy mogli zebrać ich wszystkich razem w jednym miejscu, aby celebrować tę niesamowitą maszynę? To właśnie zapewniają parady motocykli – wydarzenia, na których miłośnicy motocykli mają okazję podziwiać różnorodne modele, zapoznać się z innymi pasjonatami i poczuć atmosferę wspólnoty motocyklowej.

 

 

To nie tylko okazja do prezentacji pięknych i unikalnych motocykli, ale także doskonała zabawa dla wszystkich uczestników. Oczywiście, najważniejszą częścią parady są same motocykle. Spotkać można dosłownie wszystkie rodzaje i style motocykli, od klasycznych cruiserów, przez ścigacze, motocykle turystyczne, choppery, aż po egzotyczne motocykle customowe. Każdy z nich wywołuje podziw swoją stylistyką, dźwiękiem i wydajnością.

Nie wiemy ilu motocyklistów przyjedzie w tym roku do Lwówka Śląskiego. Pewnym natomiast jest, iż większość z nich weźmie udział w paradzie i kilka minut przed godziną 13 w sobotę, 1 lipca przejedzie od kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Lwówku Śląskim, ulicami miasta w kierunku Płakowic, a następnie przez Bielankę, Skorzynice, Zbylutów do Chmielna, gdzie każdy będzie mógł już na miejscu podziwiać wspaniałe motocykle.

Tak było podczas ubiegłorocznej parady

4 KOMENTARZE

    • Trzy razy w roku jest hałas, bo motocykliści przyjeżdżają. Zawsze komuś nie pasuje,. To za głośno, to za cicho, to… Ale cóż choćbyś d.. Ę masłem smarował…. Będzie źle

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here