Pani Edyta Malczewska kierownikiem SP ZOZ Przychodni Rejonowej

6
893
fot PCZ Lwówek Śląski

Znana dobrze mieszkańcom nie tylko Lwówka Śląskiego, Pani Edyta Malczewska, która przez kilka lat pełniła funkcję Prezesa Zarządu Powiatowego Centrum Zdrowia w Lwówku Śląskim oraz która jest Prezesem Fundacji Nasz Szpital teraz będzie Kierownikiem Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Przychodni Rejonowej w … Świerzawie.

W dniu wczorajszym Burmistrz Miasta i Gminy Świerzawa podał do wiadomości informację o wynikach konkursu na stanowisko Kierownika Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Przychodni Rejonowej w Świerzawie.

W wyniku zakończenia postępowania konkursowego na stanowisko Kierownika Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Przychodni Rejonowej w Świerzawie, burmistrz Miasta i Gminy Świerzawa informuje, że Komisja Konkursowa powołana Uchwałą Nr VIII/60/2019 Rady Miejskiej w Świerzawie z dnia 25 kwietnia 2019 r. podczas posiedzenia w dniu 29 maja 2019 r. w głosowaniu tajnym wybrała na w/w stanowisko Panią Edytę Malczewską.

Gratulujemy i życzymy sukcesów

6 KOMENTARZE

  1. Brawo Pani Edyto! We Lwówku Pani nie doceniali, za to Świerzawa zyskała świetnego kierownika, kompetentnego pracownika i przede wszystkim wspaniałego człowieka. Życzę dalszych sukcesów!!

  2. No i super , bo aż szkoda było takiego potencjału i wiedzy . Szkoda tylko, że inni będą z tego korzystali, a u nas górę wzięły osobiste i personalne zagrywki kilku wiecznych starszych panów.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here