Paliwo o złotówkę taniej. Wiemy kiedy i gdzie takie zatankować

16
2596
zdjęcie poglądowe Pixabay

Jedna z sieci ogłosiła promocję na paliwa. W dniu dzisiejszym cena paliwa będzie obniżona o 1 złotówkę. Oferta będzie obowiązywać na 369 stacjach w kraju, w tym w naszym regionie.

 

 

W tym wyjątkowym, przedświątecznym okresie specjalną promocję dla Klientów uruchomiła sieć Circle K! W czwartek 15 grudnia 2022 roku pomiędzy godziną 14 a godziną 17 sieć wprowadza wyjątkową cenę na paliw miles® oraz miles PLUS®. Te zostaną obniżone o złotówkę!

„Wyjątkowa oferta będzie obowiązywać na wybranych, 369 stacjach Circle K, położonych w dogodnych lokalizacjach w różnych regionach Polski. Przedświąteczne zniżki cen paliw w sieci Circle K Polska są częścią największej w historii firmy promocji paliwowej, w której bierze udział ponad 2.000 stacji w całej Europie.” – tłumaczy rzecznik Circle K, który tłumaczy, że to nie koniec niespodzianek.

Uczestnicy programu lojalnościowego Circle K EXTRA, którzy zakupią paliwo w dniu promocji otrzymają 20 grudnia dodatkowy kupon zniżkowy o wartości 30 gr/l do wykorzystania przy kolejnej wizycie na tankowanie dowolnego typu paliwa. Rabat będzie obowiązywać do końca stycznia 2023 r.” – dodaje.

 

 

Wśród tych 369 objętych promocją stacji paliw w Polsce są także te w naszym regionie. Paliwo w obniżonej cenie możecie kupić dziś na stacjach:

 • Jelenia Góra, ul. Aleja Jana Pawła II 6 58-506;
 • Jelenia Góra, ul. Sudecka 40-42;
 • Lwówek Śląski, Rakowice Wielkie 1D;
 • Mirsk, Al. Wojska Polskiego 1Aa;
 • Bolesławiec, ul. Kościuszki 1.
Stacja paliw Cirkcle K
fot.: Cirkcle K

16 KOMENTARZE

 1. Powiem tak zjechało się na stację paliw małomiasteczkowych chamów i wieśniaków tankujących do czego się da mogli jeszcze zdemontować fotele i wlać paliwo do kabiny wyglądaliście w tej kolejce jak barany idące na halę do wypasu.

  • serio taki zaszczuty tvn`em jestes ze obwiniasz PiS o to? Przeciez Kaczynski nie kontroluje BP, Circle, Shell a jakos ceny trzymaja takie jak Orlen.

   Zaraz powiesz “bo im drogo Orlen sprzedaje to jak maja obnizyc” – no to patrz… dalo sie? jest promocja?

   Trzeba sobie uswiadomic jedno, ze wszystkim zalezy na tym zeby bylo jak najdrozej.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here