Ostrzelali strażaków

8
324
Gdyby szyba była otwarta funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej mógłby zostać poważnie ranny. Ktoś w kierunku wozu strażackiego najprawdopodobniej oddał strzał z broni!
 
Sytuacja miała miejsce dziś około 13. w Kościelniku. Wracający ze zdarzenia strażacy, na wysokości przejazdu kolejowego znajdującego się niedaleko zjazdu na Grodnicę, usłyszeli jak coś z impetem uderzyło w boczną szybę ich pojazdu – dowiadujemy się nieoficjalnie. Dźwięk miał być tak donośny, że funkcjonariusze zatrzymali się by sprawdzić co się stało. Po rozmiarze śladu na szybie istnieje podejrzenie, że ktoś w kierunku wozu strażackiego oddał strzał z broni, najprawdopodobniej wiatrówki.
 
Na miejsce przyjechali funkcjonariusze policji, którzy prowadzą czynności. Do sprawy wrócimy.
 
autor eLuban.pl

8 KOMENTARZE

  1. Ciekawa jestem, jak by komentowali te cwaniaki jak “dlw” czy “nana”, gdyby w tym samochodzie strażackim był ktoś z ich rodziny!!!!! Widać, że nie szanujecie nikogo ani niczego!!! Wstydźcie się!!!!

  2. Ja mam wiatrówke ale mam tez rozum Maniek ma racje kiedys bylem na polu postrzelac z kumplem. Strzelalismy do puszek ale I tak tos sie przestraszyl I zaraz po wejsciu do domu pojawil sie dzielnicowy z pyt czy posiadam bron bo bylo zgloszenie. Niby zwykla wiatrowka ale wyglada naprawde realistycznie. Dla mnie to zabawka ale niektorzy nie maja glowy do takich zabawek

    • A tego co strzelal do ludzi ktorzy ratuja zycie ehhh…. posadzic na dlugie lata bo skoro robi cos takiego nie wiadomo co jeszcze zrobi byl woz strazakow co nastepny cel pies kot? Czlowiek? Dorwac debula/debili

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here