Osobówka wbiła się pod naczepę. Czarna niedziela na autostradzie A4.

1
991
fot.: ogn. Janusz Blecharz KP PSP Bolesławiec/ KPP Zgorzelec

W niedzielny wieczór na 2 km autostrady A4 pasie w kierunku granicy doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. To kolejne tragiczne zdarzenie tego dnia.

 

Do pierwszego tragicznego w skutkach wypadku w niedzielne popołudnie 2 czerwca doszło na 21 kilometrze autostrady, na pasie w kierunku Zgorzelca. Służby informację o zdarzeniu otrzymały tuż przed godziną 13. Niestety, mimo starań przybyłych na miejsce ratowników nie udało się uratować życia jednego z kierowców.

Drugi z wypadków wydarzył się około godziny 22. na 2 km autostrady A4, pasie w kierunku granicy. Z wstępnych informacji wiadomo, iż samochód osobowy wbił się pod naczepę ciężarówki. Niestety, i tu kierujący samochodem osobowym poniósł śmierć.

Jak ustalili pracujący na miejscu pod nadzorem prokuratora policjanci, 74-letni kierujący pojazdem osobowym marki Peugeot uderzył w tył naczepy zestawu ciężarowego. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń kierujący osobówką zmarł na miejscu.– wskazuje kom. Agnieszka Goguł ze zgorzeleckiej policji.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here