Opóźni się termin oddania mostu w Strzyżowcu

5
1108

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla kierowców podróżujących trasą Pławna – Wleń – Jelenia Góra. Termin oddania do użytku remontowanego mostu w Strzyżowcu wydłuży się.

 

Pod koniec sierpnia bieżącego roku drogowcy wyłączyli z użytkowania i przystąpili do remontu trzeciego z mostów na drodze powiatowej 2491D w Strzyżowcu. Od tamtego czasu kierowcy są zmuszeni korzystać z objazdów. Trasa tego oficjalnego objazdu to Siedlęcin – Jeżów Sudecki – Płoszczyna – Czernica – Nielestno. Natomiast kierowcy zdecydowanie bardziej wolą korzystać z wąskiej drogi gminnej Strzyżowiec – Nielestno, lub z objazdu przez Zaporę Pilchowicką.

Niestety, z tych objazdów kierowcy będą musieli korzystać jeszcze przez blisko miesiąc. O takie przedłużenie terminu oddania obiektu do użytku wystąpił już wykonawca robót, który zmaga się przy tej inwestycji z nieoczekiwanymi problemami.

Termin zakończenia prac został przesunięty na 28 listopada 2020 roku.

5 KOMENTARZE

  1. A Pan Rolnik prawie drogę Nielestno- Strzyzowiec zaorał.Cala podbudowa zaorana,gdzie są odpowiedzialni ludzie za taki stan rzeczy? Dlaczego nad tym nikt nie panuje i nikt nie ponosi konsekwencji

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here