Okradli wulkanizację w Gradówku. Może ich widziałeś? Pomóż zatrzymać sprawców!

4
2682

Ktokolwiek widział złodziei, którzy dziś rano po wyłamaniu drzwi okradli wulkanizację w Gradówku proszony jest o kontakt z policją, bądź z poszkodowanym właścicielem.

 

W piątek, 23 października 2020 roku kilka minut ok godziny 6 rano nieznani sprawcy pojawili się w Gradówku, gdzie po wyłamaniu drzwi weszli do warsztatu i skradli stamtąd felgi, opony i narzędzia.

Zakład wulkanizacji opon w Gradówku znajduje się tuż obok sklepu spożywczego przy drodze wojewódzkiej Lwówek Śląski – Gryfów Śląski. Kilka minut po godzinie 6 rano włączył się tam alarm. Chwilę później właściciel był już na miejscu, jednak nie zdążył zatrzymać sprawców. Ci po wyłamaniu drzwi i uszkodzeniu systemu alarmowego dokonali kradzieży felg, opon i narzędzi. Straty są bardzo duże.

Ktokolwiek widział w okolicach godziny 5:45 – 6:30 samochód (najprawdopodobniej auto typu bus, lub samochód z przyczepką) proszony jest o niezwłoczny kontakt z policją, bądź z poszkodowanym właścicielem, który mówi, iż każdemu zapewnia pełną anonimowość.

Może ktoś z podróżujących w tym czasie na trasie z Gryfowa Śląskiego do Lwówka Śląskiego, bądź na trasie z Wolbromowa, lub z Niwnic do Gradówka miał w samochodzie rejestrator? Może ten uwiecznił auto i podejrzanych? Może ktoś na posesji przy tych drogach ma monitoring, na którym widać jakie samochody w tych godzinach przejeżdżały tą trasą?

Ważna jest każda informacja. Te należy kierować do policji pod numer alarmowy: 112, lub do dyżurnego w KPP w Lwówku Śląskim pod numer 47 87 35 200, bądź do poszkodowanego właściciela pod numer: 752 030 052.

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here