Odśnieżając na środku drogi zostawili hałdę śniegu

9
2796

Dźwięk nagranego materiału wideo nie nadaje się do publikacji, ale każdy może się domyśleć, co mówił kierowca, który na swojej drodze zastał pozostawiona przez pług hałdę śniegu.

 

Ktoś mógłby powiedzieć, jest zima więc musi być zimo. Ktoś inny, że wreszcie mamy śnieg. I trudno się z tym nie zgodzić. Trudno także wymagać od drogowców, by drogi były czarne i suche. Jednak pozostawione na środku drogi hałdy zepchanego przez pług śniegu stwarza realne niebezpieczeństwo, tym bardziej, iż na śliskiej nawierzchni trudno jest w ostatniej chwili wyhamować, trudno także ruszyć pod górę.

Materiał wideo nadesłany przez czytelnika – dziękujemy

Na jednym z zakrętów drogi z Marczowa w kierunku Pławnej Dolnej drogowcy pozostawili hałdę śniegu. Jeden z kierowców w ostatniej chwili wyhamował przed przeszkodą. Co wówczas mówił? Każdy może się domyślić.

9 KOMENTARZE

  1. Ludzie czy naprawdę trzeba być profesorem żeby zrozumieć że zostawienie takiej ilości śniegu na drodze dla każdego kierowcy jadącego pod górę to koszmar. Dobrze że to się rak zakończyło . Proszę sobie wyobrazić kierowcę który ma za sobą inny pojazd i musi wycofać? Debilizm totalny. Pytana gdzie są wszyscy którzy odpowiadają za zimowe utrzymanie dróg? Gdzie straż miejska ? Dowalić takiemu cymbałowi żeby zrozumiał że może przez swoją głupotę doprowadzić do tragedii .

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here