Okradł pałac we Wleniu, wpadł w Jeleniej Górze

2
1853

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki oraz był on poszukiwany przez policję z Lwówka Śląskiego do prowadzonej przez nich sprawy dotyczącej kradzieży mienia z jednego z pałaców. Podczas zatrzymania mężczyzna posiadał narkotyki. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 27-letniego jeleniogórzanina podejrzanego między innymi o posiadanie narkotyków oraz o kradzież mienia.

Jeleniogórscy policjanci ustalili, że 27-letni jeleniogórzanin poszukiwany przez policjantów z Lwówka Śląskiego za kradzież ukrywa się w jednym z mieszkań w Jeleniej Górze. Mężczyzna podejrzewany jest o kradzież mienia, z jednego z pałaców na terenie powiatu lwóweckiego, do której doszło pod koniec listopada 2020 roku.

Okazało się, że mężczyzna faktycznie ukrywał się w ustalonym przez funkcjonariuszy lokalu i tam został zatrzymany. Mężczyzna posiadał narkotyki. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli liczne przedmioty, które mogą pochodzić z przestępstwa oraz odzyskali lustro, które zostało skradzione z pałacu.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za posiadanie środków odurzających oraz kradzież grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

-/podinspektor Edyta Bagrowska, KMP Jelenia Góra/-

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here