Odnowią znaki poziome na drogach i parkingach

1
508
zdjęcie poglądowe

Burmistrz zaprasza do składania ofert na odnowienie oznakowania poziomego na terenie gminy. Prace powinny zostać wykonane do początku czerwca br.

 

 

Znakowanie poziome dróg ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu i innych osób znajdujących się na drodze oraz usprawnienie ruchu pojazdów i ułatwienie korzystania z drogi.

Znaki poziome to linie ciągłe lub przerywane, pojedyncze lub podwójne, strzałki, symbole, napisy oraz inne linie związane z oznaczaniem określonych miejsc na drodze. Znaki poziome mogą występować samodzielnie lub w powiązaniu ze znakami pionowymi. Umożliwiają one przekazywanie kierującym pojazdami informacji o przyjętym sposobie prowadzenia ruchu, nawet tam, gdzie zastosowanie innego rodzaju oznakowania jest niewystarczające lub niemożliwe.

Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski zaprasza do składania ofert na odnowienie oznakowania poziomego, o wartości szacunkowej poniżej 130 tysięcy złotych.

Jak wskazuje w ogłoszeniu, przedmiotem umowy jest odnowienie oznakowania poziomego, przejść dla pieszych i parkingów w Gryfowie Śląskim, według szczegółowego zakresu, który obejmuje:

  • Malowanie oznakowania poziomego farbą białą za 1 m2
  • Malowanie oznakowania poziomego farbą niebieską za 1 m2

Potencjalni wykonawcy mają czas do 29 kwietnia na składanie ofert.

1 KOMENTARZ

  1. Oprócz odnowienia istniejących potrzebne są też nowe pasy na jezdniach. Ale czy na karuzeli stanowisk ktoś myśli o nowych przejściach dla pieszych w Gryfowie Śl.?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here