Odciął głowę koziołkowi. Podejrzany w rękach policji

5
1488
fot. Policja Jelenia Góra

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o uśmiercenie kozła z szczególnym okrucieństwem. Do zdarzenia doszło w jednej z pod jeleniogórskich miejscowości. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Wczoraj został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze, gdzie został objęty dozorem policyjnym.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 50-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o zabicie kozła ze szczególnym okrucieństwem.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 14 sierpnia br. w jednej z podjeleniogórskich miejscowości. 50-latek podejrzany jet o to, że działając ze szczególnym okrucieństwem uśmiercił kozła. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Mężczyzna odpowie zabicie zwierzęcia za szczególnym okrucieństwem za co grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 17 sierpnia br. został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, a także ma on zakaz opuszczania kraju.

 

 

-/podinsp. Edyta Bagrowska, KMP Jelenia Góra/-

5 KOMENTARZE

  1. To musi być taki sam zwyrodnialec, jak ten z Pławnej, co powiesił własnego psa na drucie, zamordował kilkanaście kotów z wiatrówki, nie licząc innych przestępstw. Niech tacy nie-ludzie zapiją się skutecznie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here