Obława w Milikowie

4
2347
fot.: Bolec.info

Policjanci z kilku powiatów poszukują mężczyzny, który według medialnych doniesień obezwładnił policjanta, zabrał mu broń i uciekł. Informacji tych nie potwierdza jednak rzeczniczka bolesławieckiej policji.

 

Do zdarzenia miało dojść w czwartkowe popołudnie w Milikowie, w gminie Nowogrodziec.

„Policja poszukuje osoby, która miała prawdopodobnie napaść na policjanta i odebrać mu broń.” – wskazuje na podstawie informacji od czytelniczki portal Bolec.info

Policja przyznaje, iż prowadzi czynności mające na celu zatrzymanie mężczyzny, który jest poszukiwany ale nie potwierdza informacji o tym, że poszukiwany posiada broń.

Ilość biorących udział w poszukiwaniach policjantów wskazuje, iż poszukiwany może być niebezpieczny, a jego ujęcie jest dla funkcjonariuszy w tym momencie priorytetowe. W akcji oprócz bolesławieckich policjantów udział biorą m.in. funkcjonariusze z Lwówka Śląskiego.

Czekamy na rozwój sytuacji.

4 KOMENTARZE

  1. …set lat temu, w Mirsku, w knajpie na Betleja, dotychczas nieustaleni sprawcy, działając wspólnie i w porozumieniu, śpiącemu przy stoliku, pijanemu komendantowi milicji, odpięli pas z bronią, i podrzucili do lwóweckiej komendy…

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here