Nowy przypadek koronawirusa w powiecie lwóweckim

11
5023

W kraju epidemia bije kolejne rekordy. Powiat lwówecki zaledwie przez jeden dzień wolny był od koronawirusa. Niestety, ten znowu do nas zawitał.

Mamy 843 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (208), mazowieckiego (131), małopolskiego (124), wielkopolskiego (54), pomorskiego (53), podkarpackiego (44), dolnośląskiego (35), łódzkiego (31), warmińsko-mazurskiego (29), lubuskiego (25), kujawsko-pomorskiego (24), lubelskiego (22), zachodniopomorskiego (21), opolskiego (17), świętokrzyskiego (13), podlaskiego (12). – poinformowało dziś Ministerstwo Zdrowia. – Z przykrością informujemy o śmierci 13 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 89-M Jarosław, 78-M Poznań, 59-M Poznań, 80-K Wrocław, 88-M, 64-M, 64-K Tychy, 67-K, 71-M, 83-M, 88-M Racibórz, 75-M Starachowice, (mieszkaniec woj. śląskiego), 66-M Sieradz. Większość osób miała choroby współistniejące.

Od początku epidemii liczba zakażonych koronawirusem wyniosła już 51.167 osób, a 1.800 osób zmarło.

 

Na terenie województwa mamy kolejne zdiagnozowane zakażenia, o czym informuje wojewoda:

– Mamy 35 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia i Legnicy oraz powiatów: bolesławieckiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, wrocławskiego, trzebnickiego, lwóweckiego, kłodzkiego, lubańskiego i zgorzeleckiego.

Nowy przypadek w powiecie lwóweckim, to osoba z terenu gminy Lwówek Śląski.

11 KOMENTARZE

  1. Przecież to kwestia czasu i testów. Z tego co się orientuję,to na naszym terenie z masowymi testami jest kiepsko.Ani szkoły,ani zakłady pracy,ani nawet szpital -nikt nie został przetestowany. Wszystko przed nami.

  2. Nie życzę nikomu źle, ale mam wrażenie, że ta osoba nie wierzyła w żadną pandemię, żadnego wirusa i wcale się nie przejmowała nakazami. Oczywiście… życzę powrotu do pełnego zdrowia.

  3. Takie głupoty niektórzy piszecie, że aż nie wiadomo do końca czy jesteście normalni. Pewno, że jest koronawirus. Gdyby to tylko w Polsce to moglibyśmy nie wierzyć, ale to na całym świecie. Ludzie umierają, ci słabsi. Sam znam kilka osób co chorowali. Tak, że pisanie, że go nie ma to tylko dla dzieci z przedszkola.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here