Matka zadzwoniła na policję. Synowi grożą 3 lata

1
1331

Kobieta była zaniepokojona stanem psychicznym swojego syna. Ten był nietrzeźwy i pobudzony miał także mieć myśli samobójcze. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Grożą mu 3 lata pozbawienia wolności.

 

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie gminy Olszyna. Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy pełniący służbę na terenie powiatu lubańskiego przyjęli wezwanie od kobiety, która martwiła się o stan syna.

„Kobieta była zaniepokojona stanem psychicznym swojego syna, gdyż ten miał mieć myśli samobójcze. W rzeczywistości był pobudzony i nietrzeźwy.” – tłumaczy asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń z lubańskiej policji.

Policjanci po przybyciu na miejsce, na stoliku w pokoju mężczyzny zauważyli pojemnik, w którym znajdował się susz roślinny, a obok leżała mini waga. Mundurowi dokonali przeszukania mieszkania.

„W jednej z szuflad ujawnili kolejną ilość narkotyku. Mężczyzna przyznał, że jest to marihuana, a waga służy mu jedynie do sprawdzania masy substancji.” – dodaje policjantka, która wspomina, iż funkcjonariusze zabezpieczyli pojemniki z suszem a wstępne badania narkotesterem potwierdziły, że jest to narkotyk.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzuty, za które teraz sąd może go skazać na 3 lat więzienia.

1 KOMENTARZ

  1. Kobieta się martwiła, zamiast uej pomoc to szukają, żeby wsadzić za susz.
    A później 40 % osob które przeczytają artykuł będą myśleć, że to po suszu mu tak odwaliło.
    W końcu mogło by się coś zmienić z tym prawem.
    I chociaż jakas cześć wyroku zamienić na przymusowy odwyk, to chyba by trochę pomogło. Bo forma resocjalizacji w Polsce leży

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here