Nowy członek Związku Gmin „Kwisa”

1
507
logo Związku Gmin Kwisa

Związek Gmin „Kwisa” skupia 15 gmin z terenu powiatów: lubańskiego, bolesławieckiego i lwóweckiego. Związek jest m.in. operatorem jednego z najprężniej funkcjonujących i najnowocześniejszych schronisk dla zwierząt w kraju, które znajduje się w Przylasku w Gminie Platerówka niedaleko Lubania.

 

Podczas obrad Walnego Zgromadzenia Związku Gmin „Kwisa”, które odbyło się w piątek 26 listopada 2021 r. w Olszynie, Przewodniczący Rady Miasta Lubań Kamil Glazer decyzją wójtów i burmistrzów skupionych w związku wszedł do Zarządu ZG „Kwisa”.

Szef lubańskiej Rady Miasta będzie trzecim członkiem zarządu „Kwisy”. Kamil Glazer ma wśród przedstawicieli związku bardzo dobra opinię.

– To młody, bardzo dobrze zapowiadający się samorządowiec, posiadający dużą wiedzę w kwestiach samorządu terytorialnego, niezwykle pracowity, ale również skromny i empatyczny. Miałem już okazję z nim współpracować, cenię go i uważam że zgromadzenie podjęło bardzo trafną decyzję wybierając Kamila Glazera do zarządu – mówi Przewodniczący Zarządu Związku Gmin „Kwisa” i Burmistrz Olszyny Leszek Leśko.

Zdanie Leszka Leśko podziela również Przewodniczący Zgromadzenia i Burmistrz Gryfowa Śląskiego Olgierd Poniźnik.

– Kamil Glazer został rekomendowany przez zarząd związku w osobach Burmistrza Olszyny Leszka Leśko i Burmistrza Mirska Andrzeja Jasińskiego. Jego kandydatura została przyjęta przez Zgromadzenie ZG „Kwisa” jednogłośnie. Kamil to dobry samorządowiec i myślę że będzie świetnym wsparciem dla zarządu – powiedział nam Burmistrz Gryfowa Śl. Olgierd Poniźnik, który w związku jest Przewodniczącym Zgromadzenia.

-/Przegląd Lubański/-

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here