Nocny wypadek w Mroczkowicach

20
626
fot.: OSP KSRG Mirsk

Tuż przed godzina 3 nad ranem służby zostały zadysponowane do poważnego wypadku drogowego w miejscowości Mroczkowice. Z samochodu został wrak, a kierowca uciekł.

O działaniach informują na swoim profilu strażacy z OSP KSRG Mirsk:
Dzisiejszej nocy o 2:44 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w Mroczkowicach. Po dojeździe do miejsca zdarzenia i przeprowadzonym rozpoznaniu, okazało się, że w pojeździe nie ma osób poszkodowanych, a kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Nasze zadania polegały na odłączeniu akumulatora, zabezpieczeniu wraku pojazdu i neutralizacji wycieków ropochodnych.
W działaniach brały udział: OSP Krobica-Orłowice, OSP Mirsk, JRG Lwówek Śląski, Policja.

fot.: OSP KSRG Mirsk
fot.: OSP KSRG Mirsk
fot.: OSP KSRG Mirsk

20 KOMENTARZE

  1. Matka mu zaraz kupi kolejne auto ! Idiotyzm. Takich popaprańców trzeba z miejsca eliminować. Kieruje się tutaj między innymi do policji : Jak można nie reagować tyle czasu na takie zachowanie??!! Przecież to nie pierwszy wypadek z jego udziałem, ponadto ćpun, diler, złodziej. Kto weźmie odpowiedzialność gdy stanie się tragedia?? Oczywiście władza powie, że nie mogli go ,,złapać ” , a prawda jest taka, że nie mając skrupułów jeździ jak wariat bez prawka !! A matce gratuluję !! Szkoda, że razem z nim nie jeździ!!

  2. To nie pierwszy wypadek w tym miejscu. Na szczęście bez ofiar. Tylko co musi sie stać żeby w końcu na tym odcinku drogi jak z reszta przez całe Mroczkowice wprowadzono jakies konkretne ograniczniki,uniemożliwiające szybką jazdę?? Gdyby ustawić fotoradary gmina miała by bardzo duży zysk a kierowcy może chociaż trochę by zwolnili…

  3. Masakra złodziej diler narkoman wszystko w jednym jeździ bez prawa jazdy a gdzie nasza policja jeździ jak nienormalny pozabija ludzi. Nasza policja Huja warta zero patroli siedzą i biorą kasę huj wie za co. Handlują narkotykami i to znajome mordy a za pracę by się wzięli,darmozjady jebane trujące młodzież tym świństwem Mirek spada na psy!!!!!!

  4. Jego poprzednie auto stoi i straszy w postaci wraku na ulicy Betleja prawie dwa miesiące i nikt tym złomem się nie zainteresuje a zwłaszcza straż miejska ma to gdzieś

  5. Tak mamusia wychowała . Pieniążki daje to i na białe i zielone jest. Mózgu tyle samo co zębów….. Jeszcze chwila i tragedia będzie bo kogoś zabije….
    Już nie raz było o włos!
    To już trzecie auto w tym roku ale co tam mamusia kupi czwarte przecież w końcu musi ktoś zginąć żeby policja stanęła na Aleji WP z testerem na narkotyki i w końcu zrobiła pożądaj z degeneratem skoro rodzina nie potrafi.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here