Niesamowity efekt zbiórki dla chorych dzieci

1
1058

Ile dasz dobrego z siebie, tyle Ci się zwróci. Od innych osób, w innej postaci, w innym czasie, ale na pewno wróci.

 

Zbiórka darów dla dzieci z Wrocławskiego Hospicjum „Formuła Dobra” dobiegła końca. W piątek 04. grudnia, wszystkie rzeczy trafiły do hospicjum.

Obecnie we wrocławskim hospicjum znajduje się 116 nieuleczalnie chorych dzieci. Opieką Hospicjum objęty jest również Maksym z Lubomierza.

Mikołajkowa zbiórka trwała nieco ponad dwa tygodnie. Jej organizacji już po raz kolejny podjęła się Zuzanna Szyderska wspierana przez druhów z OSP KSRG Lubomierz.

Uzbieraliśmy: kartony płynów do mycia i oliwek, kartony chusteczek, kremów, patyczków itp., paczki pampersów, kartony z kredkami, pisakami, kolorowankami i innymi takimi przedmiotami, karton napojów, soczków, drobnych nowych zabawek, gry planszowe, kartony kaszek i mlek, podkłady higieniczne, kartony proszków do prania, kartony płynów do prania i płukania, kartony ze środkami czystości, kartony koców, nowy chodzik dla dziecka, środki dezynfekujące i słodycze”. – wyjaśnia organizatorka akcji, która wraz z lubomierskimi strażakami przekazała dla hospicjum łącznie ok. 50 kartonów nowych rzeczy.

„W imieniu dzieci, rodzin, pracowników hospicjum oraz w moim imieniu DZIĘKUJĘ. Każdy czyn dla dobra innych wymaga podjęcia decyzji, a potem działania, nie wszystkim się do udaje, ale WY daliście radę! Jeszcze raz wszystkim dziękuję za włączenie się do akcji. Mam nadzieję, że w przyszłym roku również zorganizujemy, tak wspaniałą akcje!” – mówi Zuzanna Szyderska i składa wszystkim najserdeczniejsze życzenia:

„Wszystkim życzę dużo radości, ciepła i Wesołych Świąt!”.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here