Nie żyje 71- letni mężczyzna. Podejrzanego namierzono po publikacji w mediach

0
1933

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w związku ze zdarzeniem, w wyniku którego zginął 71-letni mężczyzna. W wyniku publikacji medialnych i szeregu czynności śledczych ustalony został kierowca pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu.

 

 

Rano, 1 grudnia w miejscowości Szczytnica, na terenie powiatu bolesławieckiego, w okolicy zjazdu na autostradę A4, na jezdni znaleziony został nieprzytomny mężczyzna. Niestety 71-latka nie udało się uratować. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że osoba mogła zostać potrącona przez pojazd ciężarowy.

Za pośrednictwem mediów bolesławieccy policjanci zwrócili się do osób, które były świadkami zdarzenia z prośbą o kontakt w celu ustalenia okoliczności wypadku.

Dzięki reakcji uczestników ruchu drogowego ustalony został pojazd ciężarowy, który uczestniczył w tym tragicznym zdarzeniu. Intensywne działania policjantów doprowadziły również do ustalenia kierowcy.

Obecnie funkcjonariusze, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu, prowadzą czynności w celu ustalenia przyczyn wypadku.

-/asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska, KPP Bolesławiec/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here