Nie szukają złotego pociągu. Rosną emocje wokół sztolni w Lubaniu

5
1353

Podziemia Kamiennej Góry w Lubaniu rozpalają wyobraźnię i rosną emocje, podobnie jak miało to miejsce w Wałbrzychu. Poszukiwacze z Lubania podkreślają, że nie szukają skarbów. Celem jest wejście do podziemi, które od 76 lat pozostają niedostępne.

 

Po raz kolejny odwiedziliśmy dziś plac budowy, gdzie rozpoczął się trzeci tydzień prac przy drążeniu chodnika do podziemnych sztolni wykutych w czasie II wojny światowej. Sebastian Terenda ze Stowarzyszenia Miłośników Górnych Łużyc, koordynujący projekt Podziemia Kamiennej Góry w Lubaniu, opowiedział nam o postępach prac oraz o tym czego poszukiwacze na pewno nie spodziewają się tam znaleźć.

eluban.pl

5 KOMENTARZE

  1. Są przecieki z Kremla chyba celowe przecieki,że Putin już podjął decyzję iż w przypadku uchwalenia ustawy przeciw inwestycji amerykańskiej w Polsce przez Kaczyńskiego a także nieodłącznie z pierwszym całkowitego zignorowania wyroku TSUE wyda nam wrak Tu-144 bez żadnych warunków i negocjacji. Ma to być prezent od niego dla Kaczyńskiego jako człowiekowi przychylnemu Rosji.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here