Nie chciał płacić na dziecko. Jest poszukiwany listem gończym

1
1118
zdjęcie poszukiwanego: Policja Złotoryja

Mężczyzna zamiast wywiązywać się z rodzicielskiego obowiązku postanowił zaoszczędzić nie płacąc alimentów. Jednocześnie ukrył się przed rodziną i wymiarem sprawiedliwości.

 

 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi poszukują mężczyzny, za którym Sąd Rejonowy w Złotoryi wystawił list gończy.

„Andrzej Kaźmierczak, lat 43, ostatnio zamieszkały w Nowym Kościele poszukiwany jest na podstawie art. 209§1 Kodeksu karnego- uchylanie się od alimentów.” – wskazuje aspirant Dominika Kwakszys ze złotoryjskiej policji.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny funkcjonariusze proszą aby kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi pod numerem telefonu 47 87 44 250 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) oraz całodobowo do dyżurnego jednostki pod numerem telefonu 47 87 44 200 lub 47 87 44 201.

Jednocześnie policjanci podkreślają, iż zapewniają anonimowość.

1 KOMENTARZ

  1. Hmmm dlaczego nie pokazuja facjat pedofili I innych zlodzieji tylko alimenciarzy po za tym chyba to troche nie legalne wstawiac foto packets ktory moze pozniej wystapic z takim czyms do sadu

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here