Natychmiastowa reakcja na sankcje. GO Sport zamyka sklepy w Polsce

5
1480
Logo GO Sport Polska

Sieć sklepów sportowych GO Sport należy do spółki, której wspólnikami są rosyjscy biznesmeni. Po ogłoszonych Polskich sankcjach sieć tych sklepów zamyka swoją działalność w Polsce.

 

Sieć sklepów GO Sport zamyka swoją działalność w Polsce. Strona internetowa nie daje już możliwości robienia zakupów przez internet. Po próbie wejścia na stronę sklepu widoczny jest komunikat:

W dniu 25.04.2022 r. GO Sport Polska Sp. z o.o. została objęta sankcjami gospodarczymi, które stawiają przyszłość spółki pod znakiem zapytania. Zgodnie z prawnymi restrykcjami, od dzisiaj do odwołania zostaje zawieszona działalność wszystkich 25 sklepów stacjonarnych oraz sklepu internetowego.

Beneficjentami spółki, będącej właścicielem sieci sklepów GO Sport są biznesmeni pochodzenia rosyjskiego, co zgodnie z Polskimi sankcjami uniemożliwia działalność na terenie Rzeczpospolitej.

Co z pracownikami sklepów? Przecież pracują tam Polacy!

Otóż, aktywa spółki w Polsce zostały zamrożone, a co za tym idzie wypłaty dla pracowników nie są pewne. W związku z niechęcią współprac ze strony firm zewnętrznych, pracownicy muszą liczyć się z tym, że nie otrzymają wynagrodzeń.

Jeleniogórski sklep GO Sport w Galerii Sudeckiej również jest już zamknięty. Osoby, które planowały zakupy w GO Sporcie muszą wybrać inny sklep.

-/24jgora.pl/-

5 KOMENTARZE

  1. Nasz rząd zamiast na Rosjan nakłada sankcje na Polaków. Już odciął nas od gazu i go sportu… Co następne? Może w wodach polskich morawiecki znajdzie jakiegoś żyda rosyjskiego pochodzenia i odetnie Polaków od wody???

  2. i bardzo dobrze, nie chciałbym robić zakupów – dokładać się do zysków państwa-agresora, powinni wiedzieć, że za atak militarny na inny kraj w dzisiejszych czasach agresor zapłaci słoną cenę, mam nadzieję, że w to miejsce rozwinie się nasza Polska sieć

  3. Fajnie że podpisałeś się anonim. Tu jest temat pracowników firmy którzy są skrzywdzeni i to są też nasi koledzy z Ukrainy. Więc baranie pisz gdzie indziej

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here