Na sprzedaż Żuk strażacki. Teraz w niższej cenie

6
6201
na sprzedaż Żuk straży pożarnej

Swoje lata już wysłużył w miejscowej jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej. Gmina postanowiła go sprzedać. Czy dostanie nowe życie, czy trafi na złom?

 

 

Po trzech niepowodzeniach  Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski po raz czwarty ogłosił przetarg nieograniczony na sprzedaż samochodu pożarniczego marki FSC – ŻUK A 156B, o numerach rejestracyjnych DLW 32FG. Pięciomiejscowy pojazd jest z 1987 roku, ma 2120 cm3 pojemności silnika, który zasilany jest benzyną. Auto ma ważne ubezpieczanie OC i badania techniczne. Przebieg to jedyne 30370 km.

Samochód służył w OSP Młyńsko i tam też można go oglądać – oczywiście po umówieniu się z prezesem OSP.

Przed przystąpieniem do przetargu należy na konto Gminy Gryfów Śląski wpłacić wadium w wysokości 500,00 zł. Wadium to należy wpłacić do dnia 28 listopada 2022 roku, tak żeby w dniu otwarcia ofert znajdowało się na rachunku urzędu.

 

W pierwszym przetargu burmistrz cenę wywoławczą ustalił na kwotę 15.000 złotych, jednak do postępowania nikt nie przystąpił. W kolejnym przetargu cenę obniżono do 10 tysięcy złotych, ale chętnych nadal nie było. W trzecim przetargu wóz strażacki można było kupić już za 8.000  złotych, jednak i ta cena wywoławcza nie przyciągnęła oferentów.

Dziś cenę po raz kolejny obniżono. Jak wskazuje w ogłoszeniu Burmistrz oferty zostaną otwarte w dniu 29 listopada 2022 roku o godzinie 9:00 w Sali posiedzeń Urzędu Gminy i Miasta Gryfów Śląski, ul. Rynek 1, I piętro pok. Nr 9. Tym razem cena jest wyjątkowo atrakcyjna i wynosi jedyne 5.000 złotych brutto.

Szczegóły dostępne na stronie urzędu, lub pod numerem telefonu: 75 78 11 417 w godz.: od 8:00 do 12:00

na sprzedaż Żuk straży pożarnej

na sprzedaż Żuk straży pożarnej 1na sprzedaż Żuk straży pożarnej 1

6 KOMENTARZE

  1. Chyba kupię i będę mógł gasić kichy wszystkich interesantów hehhehehehh.
    Ciekawe czy da się ugasić nim ogień namiętności hehehehheh. Sam to wymyśliłem, hehheheheh.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here