Zderzenie dwóch pojazdów. Utrudniania na drodze

1
2317

Z wstępnych informacji wynika, iż do zderzenia elektrycznego BMW z drugim pojazdem doszło w niedzielne popołudnie na drodze wojewódzkiej. Na miejscu są już służby.

 

W słoneczne niedzielne popołudnie 2 czerwca 2024 roku doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Zgłoszenie do dyżurnego Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Lwówku Śląskim wpłynęło ok. godziny 14.

Z tego wynikało, iż na drodze wojewódzkiej 361 na odcinku pomiędzy Krzewiem Wielkim a Proszówką doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w tym elektrycznego BMW.

Na miejsce natychmiast zadysponowano zastępy strażaków z JRG PSP w Lwówku Śląskim, OSP KSRG w Gryfowie Śląskim a także OSP w Proszówce, jak również D0218 ZRM Gryfów Śląski i patrol lwóweckiej policji.

Jak wskazuje rzecznik prasowy Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze, w wyniku zderzenia pojazdów jedna osoba została poszkodowana.

Na miejscu policjanci ustalili, że 51- letnia kierująca pojazdem marki Volvo mieszkanka powiatu częstochowskiego nie zachowała należącej ostrożności w trakcie manewru wyprzedzania i uderzyła w prawidłowo jadący samochód marki BMW, którym kierował 44- letni mieszkaniec powiatu poznańskiego.

Na szczęście nikt w zdarzeniu nie odniósł poważnych obrażeń.

– Kierujących byli trzeźwi. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym – wskazuje sierżant sztabowy Olga Łukaszewicz oficer prasowa KPP w Lwówku Śląskim.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here