Motocyklista poszkodowany po zderzeniu z dwoma autami

1
2222

Dwoje motocyklistów brało udział w wypadku, do którego doszło w niedzielne przedpołudnie. Kwadrans po 11. na 14 km drogi krajowej nr 30, kierujący motocyklem najpierw zahaczył o opla, by później uderzyć w renault.

 

 

Do zderzenia motocykla, którym podróżowało dwoje motocyklistów doszło między Nową Karczmą a Pisarzowicami, na 14 km DK30.

Z relacji świadków wynika, że kierujący motocyklem wychylił się zza jadącego przed nim auta, by rozpocząć manewr wyprzedzania, bądź zorientować się w sytuacji jaka jest przed nim na drodze. Gdy to zrobił, wyjechał na jadącego z naprzeciwka opla, który najprawdopodobniej jechał przy samej osi jezdni.

Kierowca motocykla, mimo próby, nie uniknął uderzenia w bok terenowego suv-a, motocykl wywrócił się i sunąc wraz z motocyklistami po asfalcie uderzył w bok jadącego z naprzeciwka renault. Jeden z motocyklistów wyszedł ze zdarzenia bez większych obrażeń, drugi był cały czas przytomny, jednak wymagał pomocy ratowników i przewiezienia do szpitala.

 

 

Policja pracująca na miejscu ustala w tej chwili faktyczny przebieg wypadku, a opisana sytuacja jest obrazem wyłaniającym się z relacji świadków zdarzenia.

Ruch w tym miejscu został wstrzymany, a policja kieruje na objazdy.

-/eLuban.pl/-

 

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here