Moc niespodzianek podczas otwarcia Zlotu Motocyklowego

1
4914

W piątkowy wieczór w Chmielnie koło Lwówka Śląskiego rozpoczął się X Jubileuszowy Zlot Motocyklowy organizowany przez Stowarzyszenie Motocyklistów Leopolis Bikers z Lwówka Śląskiego. Wydarzenie to już na stałe wpisało się w kalendarz imprez motocyklowych na Dolnym Śląsku, a jego organizatorzy zyskali uznanie nie tylko wśród motocyklowej braci.

 

 

Organizatorzy mile zaskoczeni

Nie da się jednak ukryć, iż dotychczas otwarcie wydarzenia w piątkowy wieczór z oczywistych przyczyn nie cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem. Przecież większość chwilę wcześniej skończyła pracę i tylko najbardziej zdeterminowani mieli siłę jechać często setki kilometrów, by się bawić na zlocie. Jednak piątek, 30 czerwca 2023 roku pokazał, że renoma zlotu organizowanego przez Leopolisów dotarła już bardzo daleko. Do Chmielna dotarli nie tylko samotne wilki, ale całe motocyklowe rodziny. Tak duża frekwencja na otwarciu zakończyła chyba wszystkich.

 

Moto Tigers z Gryfowa Śląskiego, Jaworska Motobrać, goście z Chojnowa, mocna grupa motocyklistów z Bolesławca, ale także przybysze ze Zgorzelca, Świeradowa- Zdroju, Lubania, Jeleniej Góry, Strzegomia, Dzierżoniowa i co może zaskakiwać także z lubuskiego, śląskiego, czy zachodniopomorskiego! Przyjechali na Zlot, przyjechali spotkać się ze znajomymi, przyjechali pozwiedzać, poznać okolicę i miło spędzić kilka dni.

 

Napisali piosenkę o Leopolisach

Nie lada niespodziankę nie tylko przyjaciołom z Leopolis Bikers sprawili członkowie zespołu HIGH SENSITIVE z Włodzic Małych. Lider zespołu, Marek Szczyrbak napisał utwór specjalnie dla Leopolisów, w tym nie omieszkał wspomnieć o lwóweckim Browarze, czy … Lwówecki.info! Premiera utworu miała miejsce podczas otwarcia Zlotu i jesteśmy przekonani, że będzie on grany podczas każdego kolejnego Zlotu, a po tym, jak publiczność bawiła się przy tym numerze nie zdziwi nas, jak utwór znajdzie się na listach przebojów.

 

Przyjechali z energią ze stolicy Miedzi

Dużą dawkę energii, emocji i rock’n’rolla zapewnił zespół The Pozyt, czyli rockowa offensywa ze stolicy polskiej miedzi.

 

Dobro wraca

Leopolisi prowadzonymi działaniami zyskali szacunek i zaskarbili sobie przychylność wielu osób. Od początku swojej działalności organizują akcję charytatywny, zbierają nakrętki, by wspomóc ciężko chorą Hanię. Podczas zlotów robią licytację cennych przedmiotów. A przez cały rok wspierają organizatorów lokalnych wydarzeń, głównie tych organizowanych dla dzieci.

 

Kolejną sympatyczną niespodziankę Leopolisom sprawiło Koło Gospodyń Wiejskich Sobocianki z Soboty koło Lwówka Śląskiego. Jak wspominają członkinie KGW, podczas organizowanego przez nie festynu motocykliści sprawili dzieciom sporą frajdę, za co teraz z domowej roboty ciastami Sobocianki przyjechały na Zlot by osobiście podziękować.

 

Oj, będzie się działo!

Piątek, to dopiero przygrywka, do „wielkiego motocyklowego koncertu”, jaki odbędzie się dziś, w sobotę, 1 lipca 2023 roku. Swojskie jedzenie, koncerty do późnej nocy, pokaz teatru ognia, wielka parada motocykli ulicami gminy Lwówek Śląski, czy możliwość obejrzenia wyjątkowych motocykli już na miejscu zlotu a przy tym porozmawiania z właścicielem. Oprócz tego wszystkiego jest jeszcze ta wyjątkowa atmosfera towarzysząca Zlotom, gdzie rodziny przybywają nawet z małymi dziećmi i gdzie każdy świetnie się bawi.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here