Kolejnych dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi

0
1294

Policjanci już masowo publikują w sieci wizerunki osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Jak się okazuje, to znakomity sposób na szybkie odnalezienie poszukiwanych.

 

 

Policjanci coraz chętniej publikują w sieci wizerunki osób poszukiwanych listami gończymi. Z tego narzędzia korzystają mundurowi z KPP w Lwówku Śląskim, KPP w Złotoryi, KMP w Jeleniej Górze. Teraz z prośbą o pomoc do internautów zwracają się funkcjonariusze KPP w Bolesławcu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu poszukują dwóch mężczyzn. Jak wskazuje st. post. Daria Lebiedzińska z bolesławieckiej policji:

Adrian Kustra, ur. 13.10.1996 r. Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu celem odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności w związku z przestępstwami narkotykowymi.

Drugi poszukiwany to Marcin Gabruś, ur.12.11.1992r. Mężczyzna ściągany jest listem gończym wydanym przez Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze celem odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności w związku z przestępstwami przeciwko mieniu.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zwracają się do wszystkich, którzy mają podejrzenia, co do osoby pasującej do portretu pamięciowego z prośbą o kontakt mailowo: [email protected] lub telefonicznie: tel. 47 873 3200 lub 47 873 3321.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here