Mężczyzna został przygnieciony przez samochód

14
5341
zdjęcie poglądowe

Na miejscu zdarzenia pracują zastępy strażaków, lwóweccy policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego. Z pierwszych informacji wynikało, iż z mężczyzną nie ma kontaktu.

 

 

Po godzinie 17. w poniedziałek, 30 stycznia 2023 roku Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP w Lwówku Śląskim otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który w Wojciechowie został przygnieciony przez samochód i z którym nie ma kontaktu.

Na miejsce natychmiast dysponowano dwa zastępy strażaków z JRG PSP w Lwówku Śląskim, zastęp OSP KSRG w Lubomierz oraz zastęp OSP Wojciechów a także patrole lwóweckiej policji i zespół ratownictwa medycznego.

 

 

Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż podczas naprawy samochodu na 58- letniego mężczyznę spadł samochód, pod którym ten się znajdował. Prawdopodobnie przewrócił się lewarek. Poszkodowanego spod samochodu wyciągnęli sąsiedzi.

– Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala – wyjaśnia starszy sierżant Olga Łukaszewicz z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim.

14 KOMENTARZE

  1. Tyle kosztuje Ludka nieostrożność, za komuny Ojciec czasami jak chciał więcej pieniędzy zarobić, to Sam naprawiał dostawczaka i niekiedy trzeba było się położyć pod samochód, to pomimo że miał solidny chydrsuliczny lewarek, to i tak zawsze coś pod tylńą oś cegły albo kloc drewna podkładał żeby w razie czego móc spod tego auta wyjść żywemu.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here