Market rośnie w oczach

17
6093

Po pozytywnej decyzji Starosty Lwóweckiego ruszyły prace przy budowie kolejnego marketu w regionie.

 

Na początku lutego informowaliśmy, iż sieć niewielkich marketów chce podbić nasz powiat.

Po pozytywnej decyzji Starosty Lwóweckiego ruszyły prace przy budowie kolejnego marketu w regionie. Ta niewielka sieć, chce wybudować w naszym powiecie kolejne dwa sklepy. Po tym jak podbili serca sporej grupy mieszkańców Wlenia, Lubomierza, Gryfowa Śląskiego i Mirska teraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców budują obiekt na terenie gminy Lwówek Śląski. Nie jest to jednak centrum miasta. Market powstaje w Brunowie niemal przy samym skrzyżowaniu drogi 297 do Bolesławca z drogą w kierunku Chmielna. Jak widać prace idą pełną parą.

Warto wspomnieć, iż wkrótce powinny ruszyć także prace przy budowie kolejnego obiektu tym razem w Pławnej Dolnej, tuż przy skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z drogą do Lubomierza.

17 KOMENTARZE

  1. Porażka to jesteś ty wielu ludzi w prawnej będzie zadowolona z marketu na wiosce bo w końcu będzie gdzie zrobić normalne zakupy w niższych cenach niż w prywatnych małych sklepikach.

  2. Dino zdrwa żywność 100% jajka,drób i warzywa wszystko najlepszej jakości..heehe-przechodzę na owoce ale nie z Dino tylko ze swojego sadu małego i kurka jako da złote,a nie szpikowane.Smacznego kurczaka itd.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here