Marcin Bustowski uniewinniony. Wygrywa proces z prywatnego oskarżenia firmy Animex

8
4680
Marcin Bustowski © lwówecki.info

Marcin Bustowski został oskarżony o zniesławienie firmy w treściach publikowanych w mediach społecznościowych. Wczoraj został uniewinniony.

 

 

Sprawa dotyczyła oskarżenia prywatnego ze strony firmy Animex wobec Marcina Bustowskiego, który w swoich publikacjach w mediach społecznościowych miał zniesławiać dobre imię firmy i według oskarżyciela głosić nieprawdę, która negatywnie wpłynęła na funkcjonowanie firmy. Przed Sądem w Warszawie działacz na rzecz zdrowia dzieci został uniewinniony. Wyrok jest nieprawomocny i oskarżyciel ma prawo do złożenia apelacji.

W mojej ocenie głoszenie prawdy, w szczególności w interesie społecznym, nie narusza prawa. – podsumował Marcin Bustowski.

-/24jgora.pl/-

8 KOMENTARZE

  1. Jestem zdania, że skoro na papierosoach można umieszczać drastyczne obrazki ze skutkami palenia, to na produktach spożywczych zawierających szkodliwe dla zdrowia substancje tym bardziej powinno się umieszczać takie obrazki.
    Swoją drogą ciekawe czy bardziej zaszkodziłoby zdrowiu zjedzenie 20 parówek dziennie przez 10 lat, czy palenie paczki dziennie przez ten sam czas?!

  2. Robiono z tego pana ,,wariata,, i teoretyka spiskowego.
    NIK ,a za NIKiem Sad potwierdził słuszności twierdzeń Marcina na temat podtruwania nas przez koncerny .
    Marcin dziękuję za wytrwałość i pozdrawiam serdecznie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here