Makabryczna zbrodnia w Bolesławcu. Nie żyją kobieta i dziecko

0
261

Jak podają bolesławieckie portale dziś nad ranem w jednym z bloków przy ulicy Kilińskiego doszło do makabrycznej zbrodni.

Policja dostała zgłoszenie o awanturze w bloku. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że na klatce schodowej leży zakrwawiona kobieta, która nie daje znaku życia – czytamy na stronie portalu Istotne.pl

Według wstępnych informacji w nocy miało tam dojść do brutalnego morderstwa. Mężczyzna miał zabić kobietę oraz dziecko. Ciało dziecka wyrzucił przez balkon. Sprawca został zatrzymany – czytamy na stronie portalu Bolec.info

Młody, około 30-letni mężczyzna zabił swoje dziecko i wielokrotnie ranił kobietę. Zwłoki 5-letniego chłopca wyrzucił przez okno.

Policjanci podczas zatrzymania postrzelili mężczyznę w brzuch, przebywa on w tej chwili w szpitalu, jest po zabiegu. – Mężczyzna był agresywny wobec interweniujących policjantów, wstępnie oceniamy, że była podstawa do użycia broni – mówi w rozmowie z dziennikarzami Istotne.pl Ewa Łomnicka, szefowa Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu.

Na miejscu jest policja i prokurator. Wkrótce więcej informacji.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here