Choinkowo Lubomierz wsparło dzieci z ZPEW w Płakowicach

0
539

Choinka, to zdecydowanie najważniejszy symbol świąt Bożego Narodzenia, a jej ubieranie stanowi jedną z najpiękniejszych tradycji świątecznych. W Zespole Placówek Edukacyjno- Wychowawczych w Lwówku Śląskim tej tradycji stało się zadość dzięki trzem pięknym choinkom jakie dotarły do dzieci prosto ze Szkółki Choinek z Milęcic koło Lubomierza.

 

Nasi najmłodsi uczniowie, z niewielką pomocą udekorowali szkolną choinkę. To wiecznie zielone i pachnące drzewko, stworzyło w naszej szkole iście świąteczną atmosferę” – czytamy na profilu Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lwówku Śląskim, którego dyrekcja i nauczyciele składają podziękowania za wspaniałe przedświąteczne prezenty:Dziękujemy Choinki Bożonarodzeniowe Lubomierz“.

Przypomnijmy o tym, że w szkółce choinek w Milęcicach koło Lubomierza każdy może samodzielnie wybrać najpiękniejsze drzewko przyjeżdżając tam z całą rodziną, co jest świetnym pomysłem na spędzenie czasu z dziećmi. Wielką zaletą świeżo ciętej choinki prosto z plantacji jest jej trwałość oraz wyjątkowy zapach utrzymujący się przez długi świąteczny czas. Warto także dodać, iż w ofercie CHOINKI LUBOMIERZ są także drzewka w doniczkach. A w chwili obecnej trwa także konkurs, którego szczegóły znajdziecie >tutaj<

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here