Lwówek Śląski: Zachęcali do głosowania na Trzaskowskiego

38
2881

W Lwówku Śląskim politycy i sympatycy Koalicji Obywatelskiej wspierali Rafała Trzaskowskiego kandydata na Prezydenta RP.

W spotkaniu z mieszkańcami udział wzięli posłowie na Sejm: Piotr Borys, Michał Jaros i Grzegorz Schetyna Gości powitał Zbigniew Grześków, który jest szefem struktur Platformy Obywatelskiej w Lwówku Śląskim i powiecie lwóweckim.

 

Czujemy się wyjątkowo zaszczyceni odwiedzinami tak zaszczytnych gości, którzy przyjechali do Lwówka Śląskiego po to, żeby wesprzeć naszego kandydata na  prezydenta Rafała Trzaskowskiego – mówił Zbigniew Grześków.

Grzegorz Schetyna wyjaśnia, iż codziennie odwiedzają ważne miasta, żeby spotykać się z mieszkańcami, rozmawiać, słuchać ich i przekonywać niezdecydowanych do głosowania na kandydata KO. – Jesteśmy tu, żeby przekonywać, że każda minuta jest ważna, każda rozmowa, każda ulotka i każdy głos są ważne. Prosimy o frekwencję, prosimy o obecność przy wyborczych urnach, prosimy także o to, żeby do lokali udać się wcześniej, bo spodziewamy się dużej frekwencji, a skutki epidemii mogą ograniczyć dostępność do lokali wyborczych, więc prosimy o taką intensywną obecność w niedzielę. – mówił szef Platformy Obywatelskiej, który wyraził także radość ze spotkania w Lwówku Śląskim. – Cieszymy się, że z przyjaciółmi możemy się spotkać i namawiać wspólnie do głosowania na Rafała Trzaskowskiego. – dodawał Schetyna.

To są bardzo ważne wybory, to są wybory, w których będziemy decydować o kierunku, w którym pójdzie Polska, czy to będzie kraj taki, o którym marzymy, podmiotowy, w Unii Europejskiej, czy też taki, który widzieliśmy w ostatnich pięciu latach, zamknięty ze złymi emocjami. – przekonywał Grzegorz Schetyna.

Jesteśmy tutaj w trójkę posłów, wraz z samorządowcami i wolontariuszami po pierwsze po to, żeby podziękować wszystkim mieszkańcom Lwówka Śląskiego i powiatu lwóweckiego, za zebrane podpisy. Rekordowo, udało nam się namówić ogrom osób i tych nadziei nie możemy zawieść, dlatego każdy głos będzie ważny, szczególnie w tych powiatach mniejszych, po to, żeby drugą turę wygrać i zmienić Polskę na Polskę wspólnotową i Europejską, dlatego jesteśmy tutaj razem, żeby zachęcać wszystkich mieszkańców Lwówka Śl. i powiatu do udziału w tych wyborach. – wyjaśniał Poseł Piotr Borys.

Również Michał Jaros szef sztabu wyborczego Rafała Trzaskowskiego na Dolnym Śląski  przekonywał, iż każdy głos się liczy i zachęcał do udziału w wyborach, do przekonywania najbliższych, sąsiadów, żeby poszli głosować na Rafała Trzaskowskiego.

155 tysięcy na Dolnym Śląsku zebranych podpisów! Sami moglibyśmy zarejestrować kandydaturę Rafała Trzaskowskiego. To się udało, udało się we wszystkich miastach, miasteczkach, wsiach na Dolnym Śląsku zebrać te podpisy. To było wielkie zaangażowanie ludzi, za co serdecznie dziękujemy i na tej ostatniej prostej prosimy o pełną mobilizację o przekonywanie swoich sąsiadów, rodziny, znajomych do tego, żeby poszli głosować. – mówił Michał Jaros i dodawał – Rafał Trzaskowski to jest kandydat, który chce być prezydentem wszystkich Polek i Polaków niezależnie od tego, w co wierzą i gdzie mieszkają. Rafał Trzaskowski chce być prezydentem nie tylko jednego środowiska i co najważniejsze pan Prezydent Rafał Trzaskowski, bo tak możemy o nim mówić, bo jest Prezydentem Warszawy, a w przyszłości będzie Prezydentem Polski jest osobą, która mówi o nowej solidarności, tej, która jest nam potrzebna. To jest wielkie wyzwanie, dlatego proszę Państwa o głos na Rafała Trzaskowskiego.

Przypominamy, iż agitacja trwa do północy, po której przyjdzie cisza wyborcza, czas na oddech, na wyciszenie, na głębsze zastanowienie się. Do lokali wyborczych będziemy mogli się udać już w niedzielny poranek. Pierwsze sondażowe wyniki wyborów prezydenckich powinniśmy poznać tuż po zamknięciu lokali wyborczych.

 

Od redakcji:
W czasie ciszy wyborczej nie będziemy akceptowali żadnych komentarzy pod tym artykułem.

38 KOMENTARZE

  • Czemu media pompują raz czaskowskiego a raz dudka? Czemu mamy wybierać między dżuma a cholerą? Głosujmy na Żółtka lub na Bosaka. To bardziej wolnościowi kandydaci i nie siedzieli przy okrągłym stole… Czyli komunistyczno żydowskim….

 1. PO-PiS już dziękujemy wystarczy podziałów, wystarczy załatwiania własnych interesów. Jednych i drugich czas zweryfikował. Pora coś zmienić, czas na powiew świeżości, czas na prezydenta bezpartyjnego, działającego dla dobra narodu a nie w interesach partii. Wybierzmy mądrze. Mamy na kogo głosować. Zaglosujmy na Szymona Hołownię. Wybierzmy wolność, którą nam odebrano.

 2. PO 5 lat temu miał swoją szansę i co zrobił NIC a teraz chcą wygrać bardzo te wybory, Cytat: “to są wybory, w których będziemy decydować o kierunku, w którym pójdzie Polska, czy to będzie kraj taki, o którym marzymy, podmiotowy, w Unii Europejskiej, czy też taki, który widzieliśmy w ostatnich pięciu latach, zamknięty ze złymi emocjami.” znowu następne lata będą rozliczenia POPISU DOŚĆ TEGO

  • Po 5 latach okropnych kompromitujących rządów i karykaturalnej dyktatury PiS, prezydenta sługi prezesa
   Wybierając PREZYDENTA WSZYSTKICH POLAKÓW odpowiemy m.in.:
   czy Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej jest ustawą zasadniczą, którą wszyscy mają respektować, czy tekstem bez większego znaczenia?
   czy prawa człowieka „są idiotyzmem”, czy mają znaczenie uniwersalne?
   czy wymiar sprawiedliwości ma być niezależny, czy podporządkowany partii rządzącej?
   czy równość wobec prawa, niezależnie od funkcji, politycznych afiliacji, przekonań i preferencji ma być fundamentem praworządności czy fikcją?
   czy zasada samorządności i pomocniczości ma być podstawą ustroju terytorialnego i organizacji życia społecznego czy fasadą?
   czy mowa nienawiści, pogarda wobec mniejszości i przeciwników politycznych mają być normą kształtującą debatę publiczną, czy patologią, na którą nie może być zgody?
   czy korupcja i afery na szczytach władzy mają uchodzić bezkarnie, czy należy postawić im tamę?

  • Gryfów to samo gdzie delegacja a takie chojraki byli ,pamiętacie? ‘ Nie widzimy możliwości przeprowadzenia wyborów’ jako jedyni byli przeciwni w powiecie teraz się wstydzą swojego wodza.

 3. Tyle majatku wyprzedali potezne bezrobocie za ich rzadow /po+psl/ i dzisiaj maja czelnosc dalej nas oklamywac.podniesli wiek emerytalny, schetyna bardzo chce wprowadzic euro zeby z nas dziadow zrobic i na nich mamy glosowac. A ten grzeskow szkoda slow

 4. Nie jestem zwolennikiem PO i nie zagłosuję z zamiłowania na Rafała ale na pewno jestem stenowczym przeciwinikem Adriana i jego bierności. Więc będę g) osował przeciwko góralowi z Golan.

 5. PISowski zaściankowy Lwówek nie umie spojrzeć obiektywnie. PO wie, że to miasto jest stracone ale próbuje, dlatego wysyła najbardziej rozpoznawanych z dolnego Śląska, niestety im dalej od Wrocławia tym mniej zorientowane społeczeństwo. Kojarzą Schetynę ale bardziej z TV niż z Wrocławia. Jarosa coniektorzy tylko z plakatów. Jak co wybory, z kościołów wprost do urn za PIS.W oczach nienawiść do wszystkich inaczej głosujących. Zaślepieni odpadami z pańskiego stołu,a na leki w Niemcach zarabiają dupy podcierając hitlerjugend.
  I tyle w temacie.

 6. Niech wam szambo spuści w rzeczki, da podwyżki emerytur po 2 zł, bo pieniędzy nie ma i nie będzie, podwyższy wiek emerytalny bo pieniędzy nie będzie i dopiero będziecie zadowoleni. Pewnie – głosujecie na Trzaskowskiego, będziecie wan na pewno lepiej cha cha cha

 7. Człowiek który nie umie rządzić w Warszawie zabiera się za rządzenie krajem . Chyba jaja sobie robicie!
  Na szczęście to tylko bicie piany wygra i tak Andrzej Duda . PO już nigdy nie będzie nas okradać.

 8. Ale fajnie Komuniści się bawią.
  3 tygodnie pozwiedzają Polskę,pojedzą bo przecież każdy ich ugości a pożniej to już tylko Ameryka Bajlando 5-letni urlop.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here