Lwówek Śląski: „Syf, kupy, szczochy”

11
2350

„Syf, kupy, szczochy”. Tymi słowami opatrzone zostały wykonane w dniu wczorajszym w centrum Lwówka Śląskiego zdjęcia. Melina znajduje się kilkadziesiąt metrów od ratusza.

 

Już kilka dni temu nasi czytelnicy zwracali uwagę, iż część centrum miasta jest zaśmiecona. Z ich relacji wynikało, że w okolicach byłego totolotka walają się puszki, butelki, folie, papiery, ….

„Wygląda tam strasznie, niesprzątane od tygodni” – pisze czytelniczka i dodaje: „To wstyd, żeby w środku miasta był taki nieporządek”.

Spostrzeżenia, o zgrozo okazały się prawdziwe. Melina zlokalizowana jest zaledwie kilkadziesiąt metrów od ratusza miejskiego. Co więcej, to po unoszącym się w powietrzu zapachu, jak z podrzędnej toalety miejskiej można wywnioskować, że zakątek ten pełni także inną, ważną w mieście rolę. Jednak nie takiego obrazu i zapachu od centrum oczekują jego mieszkańcy.

 

Redakcja Lwówecki.info składa serdeczne podziękowania mieszkańcom, którzy widząc takie rzeczy interweniują, przesyłają informacje i zdjęcia. Jednocześnie liczymy, iż osoby odpowiedzialne za czystość w tym miejscu zaczną działać.

11 KOMENTARZE

  1. Na chodniku kolo MOPS-u, od strony Kuźni leżą pobite dachówki. Nie wiem czy ktoś to zauważył, ale jest to jedyny chodnik, którym można przejść, ale te dachówki wskazują, że nie jest zbyt bezpieczny.

    • Sprawa jest prosta i oczywista. Zagonić darmozjady i patologię do pracy. Zamknąć MOPS i sprawa się rozwiąże. Narobią się to nie będą mieli kiedy I za co pic.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here