Lwówek Śląski: Strażacy dysponowani do pożaru

4
2081
zdjęcia nadesłane przez czytelników - dziękujemy

W sobotnie popołudnie dwa zastępy strażaków zostały dysponowane do pożaru, do jakiego doszło w jednym z budynków w Lwówku Śląskim.

 

 

W sobotnie popołudnie 4 lutego 2023 roku Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Lwówku Śląskim otrzymał zgłoszenie o pożarze w jednym z budynków w mieście. Na miejsce natychmiast dysponowano dwa zastępy strażaków z JRG PSP w Lwówku Śląskim.

Jak się okazało do pożaru doszło w kotłowni. Dzięki szybkiej reakcji mieszkańców i strażaków ogień udało się opanować zanim ten się nie rozprzestrzenił.

zdjęcia nadesłane przez czytelników – dziękujemy
zdjęcia nadesłane przez czytelników – dziękujemy

4 KOMENTARZE

  1. Tak rozumie działania strażaków i mam wielki szacunek dla ich pracy i postawy ale byłem kierowcą i w momencie gdy strażacy podejmowali działania nikt nie pomyślał o kierowcach którzy wyjeżdżali ze Lwówka . Wozy straży pożarnej stoją na łuku drogi i jest to zrozumiałe ale bezpieczeństwo na drodze w stosunku do pozostałych użytkowników chyba też jest ważne lecz nikt ze strażaków nie fatygował się aby choć na chwile kierować ruchem bo trudno ominąć trzy pojazdy straży na łuku nie widząc czy jedzie ktoś z naprzeciwka .
    Panowie szacunek dla was strażaków ale proszę mieć też na uwadze to co dzieje się w obrębie działań.

  2. Wpiszcie w czat gpi Lwówek Śląski atrakcje a wyjdzie wam katedra Piotra i Pawła, zamek książąt Śląskich i słup solny… Tak samo jak wpisze się tam lato agatowe…. Kompletne bzdury

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here