Lwówek Śląski: Samochody oklejone smołą

11
885

Dzisiaj (3.06) naprawiali jezdnię. W samo południe przy największym ruchu i temperaturze lali lepikiem czy jakąś smołą. Po przejechaniu paru metrów między Biedronką a sklepem rybnym przy ul. Orzeszkowej mój samochód wygląda tak – pisze do redakcji mocno poirytowany czytelnik, który przesyła także zdjęcia auta

zdjęcia nadesłane przez czytelniczkę Lwówecki.info
zdjęcia nadesłane przez czytelniczkę Lwówecki.info

Opony zaklejone całkowicie nie nadają się do jazdy, błotniki, progi, zderzaki całe oblepione czarna mazią – dodaje zwracając się z pytaniem: Czy jest więcej samochodów umazanych w tej mazi?

zdjęcia nadesłane przez czytelniczkę Lwówecki.info
zdjęcia nadesłane przez czytelniczkę Lwówecki.info

Widok nie do pozazdroszczenia. Kierowców, którzy mieli podobne przygody czeka niemały wydatek. Zapewne większość będzie się starała o odszkodowanie.

zdjęcia nadesłane przez czytelniczkę Lwówecki.info

11 KOMENTARZE

  1. Zacieki z lakieru usunie środek do usuwania kleju i smoły dostępny w sklepach z kosmetyką samochodową, np ADBL Glue and Tar Remover, no ale opony do wymiany. Wniosek ze zdjęciami i fakturą za nowe opony do Zarządu Dróg i niech wypłacają z OC.

  2. WITAM najlepsze jest to że gmina nie potrafi uderzyć się w pierś i przyznac się że takie rzeczy się zdarzają pisze na swojej stronie URZĘDU GMINY I MIASTA że roboty były oznakowane i wykonywane zgodnie z technologią to bzdury polali asfaltem i zapomnieli posypać materiałem kruszywem który do tego służy ,do tego wystarczyło postawić pare słupków i sprawa załatwiona byłem tam na miejscu i żadnych znaków o robotach drogowych nie widziałem poza tym samochód nie lata tylko jedzie więc albo robi się to zgodnie z technologią albo nie wpuszcza się tam samochodów to gmina jest zarządca drogi to ona wynajeła firmę do naprawy jezdni więc nie wypada się wybielac i opisywać na swojej stronie że , materiały użyte do naprawy z atestem zgodnie z technologia i jakieś inne fanaberie że auta zostały oczyszczone i jest wszystko w porządku moje auto też jest całe zabrudzone i nie wyczyszczone ,GMINO trochę szacunku dla poszkodowanych POZDRAWIAM

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here