Lwówek Śląski: Samo nie chce się posprzątać

3
1391

Niestety, takie są fakty. Miesiąc temu informowaliśmy o kolejnym wysypisku śmieci w gminie Lwówek Śląski. Dziś wiemy, iż to się nie posprzątało.

 

Kolejny przykład nieodpowiedzialności sąsiadów mamy w okolicy miejscowości Dworek, przy drodze w kierunku Soboty w gminie Lwówek Śląski. Śmieciarz zostawił tam samochodowe szyby, opony, plastiki… Bulwersujące w tym wszystkim jest to, że przydrożna zatoczka regularnie jest zasypywana tego typu odpadami.pisaliśmy w połowie czerwca poruszając przy tym temat narastającego problemu z tego typu wysypiskami, których w ostatnim czasie przybywa.

Niestety, nie ma tu strażnika Teksasu, który potrafiłby szybko i skutecznie rozprawić się z problemem. Jak informują nas czytelnicy to wysypisko jak na razie tkwi na swoim stanowisku i nie zamierza samo się posprzątać. Sprawdziliśmy, faktycznie, śmieci obrastają trawą i chwastami. Przykry widok.

 

Czy tego typu „wizytówki” jeszcze kogoś interesują?

 

Kolejne wysypisko w regionie. Kto naśmiecił, kto posprząta?

3 KOMENTARZE

  1. Wszystko dlatego, że nie ma odpowiedniego miejsca gdzie przyjęli by takie śmieci. Pszok we lwowku przyjmuje tylko opony… Radził bym lepiej informować mieszkańców gdzie można takie rzeczy wywozic i to najlepiej bezpłatnie aby uniknąć takich widoków. Coś za coś… Jeżeli mieszkańcy będą mieli możliwość bezpłatnie wywozic takie rzeczy choćby nawet na wysypisko to z pewnością nie będą zaśmiecać lasów! Nie pochwalam oczywiście takiego zachowania ale niestety takie mamy realia.

  2. Chciałem wywieźć ostatnio przyczepkę śmieci na wysypisko do Lubomierza.Jesli trzebaby-to bym zapłacił.I co?! Nie ma takiej możliwości!!W Zgorzelcu raz w roku przysługuje na gospodarstwo domowe kontener budowlany za free.Masakra.U nas nawet jak sam zawiedziesz ,to nie przyjmą!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here