Lwówek Śląski: Prawie 12 tysięcy złotych na gadżety

13
1463

Torby, kubeczki, breloczki i odblaskowe opaski postanowiły zakupić władze Lwówka Śląskiego. Na zapytanie ofertowe odpowiedziały trzy firmy.

 

Pod koniec marca br. burmistrz Lwówka Śląskiego ogłosiła zaproszenia do złożenia oferty na realizację zadania pn. „Dostawa gadżetów promocyjnych dla Gminy i Miasta Lwówek Śl.”. W ramach tego Gmina postanowiła zakupić 324 sztuki kubeczków promocyjnych z logo, tysiąc toreb bawełnianych z logo, trzysta breloków z logo i czterysta opasek odblaskowych z logo.

Na to zaproszenie odpowiedziało dwadzieścia osiem firm, z których w poniedziałek 11 kwietnia wyłoniona została ta, która zaproponowała najniższą cenę. Kielecka firma za realizację zamówienia zażądała 11.920,18 złotych. Już wkrótce burmistrz będzie rozdawała suveniry.

13 KOMENTARZE

  1. “brand management”, popieram Osobę, która jest odpowiedzialna za takie decyzje. 12 tyś? Ja bym powiedział (bez ironii), 120 tyś. Czyli 10 razy więcej tzw. “gadżetów”. To się zwraca. Trzeba się promować.

  2. Bo najlepiej się wydaje czyjeś pieniądze a może wkońcu pani burmistrz włączy myślenie, bo 12 tyś. zł to można było przeznaczyć na inne cele przydatne a nie bzdety kupować, dobrze że kadencja pani burmustz się powoli wykrusza bo czas by miastem zarządzał ktoś odpowiedzialny i ktoś kto mądrze wypowiada się w telewizji a nie robi wstyd za każdym razem.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here