Lwówek Śląski: Plac zabawowo- wypoczynkowy?

8
2166

Krótką drzemkę na placu zabaw w Lwówku Śląskim uciął sobie starszy mężczyzna, który dotarł tu z tobołami. Pytanie, czy to odpowiednie miejsce na taki wypoczynek?

 

Jak poinformowali nas mieszkańcy we wtorkowe popołudnie na placu zabaw pomiędzy blokami w centrum Lwówka Śląskiego, nie zważając na bawiące się w piaskownicy dzieci do snu ułożył się starszy mężczyzna. Położył się na ławce, pod głowę podłożył kocyk i uciął sobie drzemkę. Nie przeszkadzały mu ani dzieci, ani opiekujące się nimi matki.

Pytanie, czy plac zabaw to odpowiednie miejsce na taki odpoczynek?

8 KOMENTARZE

  1. Mieszkam w rynku i widzę często śpiących pijaczków na ławkach straszących miejscowych i przyjezdnych. Mijają godziny i odpowiednie służby nie zabierają delikwenta. Polecam mundurowym odstawić auta i zacząć spacery dobre dla własnej kondycji i wzrostu poczucia bezpieczeństwa nas tu żyjących. Polecam spacer po centrum miasta po parku po stadionie nad tamę na Wzgórze Kombatantów a auta brać i odwiedzać okoliczne wsie wieczorami. To nie zarzut to prośba i wskazówka do komendantów naczelników czy kto tam dowodzi

  2. Zamiast spytać o pomoc itd to najlepiej zdjęcia cykać masakra.
    Tyle matek tam siedzi z dziećmi pali papierosy wyklina przy dzieciach i nic tego nikt nie opiszę ale chłopa który sobie śpi i nic nie robi to trzeba.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here