Lwówek Śląski: Pilnie poszukiwana sprzedawczyni

3
554
Piekarnia - Cukiernia M.J. Horbacz Lwówek Śląski

Piekarnia – Cukiernia M & J Horbacz Jerzy Horbacz to rodzinna firma działająca na rynku od 1998 roku i zajmująca się produkcją wyrobów cukierniczych na najwyższym poziomie. Dzięki zaufaniu Klientów dziś firma posiada całą sieć sklepów w naszym regionie, dzięki czemu jest jednym z ważniejszych dostawców pieczywa i wyrobów cukierniczych.

 

Obecnie firma Piekarnia – Cukiernia M & J Horbacz poszukuje sprzedawczyni do jednego ze sklepów w Lwówku Śląskim.

Poszukujemy miłej, uczciwej osoby, która nie boi się pracy i kontaktu z ludźmi i która potrafi nawiązywać i utrzymywać dobre relacje z Klientami.
Poszukujemy osoby chcącej podjąć współpracę na dłuższy czas, zaangażowanej w pracę i pozytywne nastawianej.
Poszukujemy osoby potrafiącej zadbać o czystość oraz estetykę miejsca pracy, będącą dyspozycyjną w dniach roboczych oraz weekendy.
Mile widziana osoba posiadająca aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Osoby zainteresowane proszone są o pozostawienie CV w jednym ze sklepów:
Lwówek Śląski – stoisko w NETTO
Lwówek Śląski – Plac Wolności 11

 

W CV prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

3 KOMENTARZE

Comments are closed.