Lwówek Śląski: Nie meblujemy rzek – apeluje czytelniczka

0
1142

Czy to nowa atrakcja w Lwówku Śląskim? Spływ na bele czym? Czy reakcja na suszę i próba piętrzenia wody? A może próba umeblowania rzeki?

 

Cóż natura już miała lodówkę w rzece, teraz wersalkę – pisze do redakcji Lwówecki.info czytelniczka, która tłumaczy, że wypoczynek leży w strumyku przy drodze za rynkiem i dodaje: – Dziękuję, że mogę napisać i że będzie nagłośniona sprawa! Z drugiej strony to jestem w szoku, bo wiele osób przejeżdża rowerami idzie pieszo i nie reagują! Jest głośno wtedy gdy rzeki wylewają i woda wkrada się do mieszkań – cóż matka natura też broni się dając takie nieszczęścia!

Wprawdzie malkontenci wypisują, że pokazywanie takich rzeczy to niepotrzebny hejt, niemniej nam i wielu mieszkańcom nie jest obojętne to jak wygląda otoczenie, dlatego nie przejmujemy się narzekaniami nieudaczników i pokazujemy rzeczywistość taką, jak ona wygląda.

Wersalka w wodzie nie stanowi dobrej wizytówki dla Lwówka Śląskiego, dlatego apelujemy do władz i służb odpowiedzialnych o szybką i skuteczną interwencję a nasza czytelniczka zwraca się z apelem do wszystkich mieszkańców: – Nie meblujemy rzek okropny, widok!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here