Lwówek Śląski: Konkursy na dyrektorów „Jedynki” i „Dwójki”.

2
1976
zdjęcie poglądowe

W ubiegłym tygodniu burmistrz Lwówka Śląskiego ogłosiła dwa konkursy na stanowiska dyrektorów lwóweckich placówek oświatowych.

 

W dniu 20 maja 2022 roku na stronach lwóweckiego magistratu ukazało się ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim.

„Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone w §1, § 2 § 6 oraz § 12 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań jakimi powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce (Dz.U. z 2021 r.poz.1449 ze zm.) na podstawie art. 62 ust. 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 roku – Prawo oświatowe (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz 1082 ze zm.):” – czytamy na wstępnie ogłoszenia.

Przypomnijmy, iż od 1 września 2020 roku obowiązki dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim sprawuje pani Beata Bednarska, która wcześniej była wicedyrektorem tej placówki.

Oferty w tym konkursie można kładąc jeszcze przez niemal miesiąc.

Nieco mniej czasu mają już na złożenie oferty zainteresowani konkursem na stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego nr 1 w Lwówku Śląskim, z siedzibą: Al. Wojska Polskiego 21. To ogłoszenie ukazało się już kilka dni temu i potencjalni kandydaci chcący wziąć udział w konkursie mają czas do 13 czerwca.

2 KOMENTARZE

  1. Konkurs na dyrektora ?
    Czegoś nie rozumiem?
    Przecież jest dyrektor w szkole nr 2 i z tego co wiem tez jest dyrektor w szkole Nr 1…
    Jak by ci dyrektorzy się nie sprawdzali zgłaszam swoją kandydaturę;)
    Pozdrawiam.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here