Wyjechali do wielkiego pożaru

10
3217

Kilka minut po godzinie 10 w poniedziałek, 3 sierpnia 2020 roku dyżurny powiatowego stanowiska kierowania w Lwówku Śląskim odebrał zgłoszenie wielkim pożarze do którego doszło w Wojciechowie koło Lubomierza.

 

Informacja była mało precyzyjna, a zgłaszający w trakcie jej podawania rozłączył się i nie odbierał telefonu. Na miejsce natychmiast skierowane zostały służby. Po dojeździe pierwszej jednostki okazało się, iż ktoś podpalił kupkę śmieci, w której była także opona.

Na miejscu działali strażacy z OSP KSRG Lubomierz.

10 KOMENTARZE

  1. A moze mieszkam.w wojciechowie a moze. Nie ale to nie oznacza.ze.od.razu macie.mowic ze codziennosc.i wgl co w szafie śpisz i jak.to mowio uderz w stól a nożyce.sie odezwa a ty moze smieci nie spalasz bardzo ciekawy jestem czy jestes taki porządny

  2. A i bardzo dobrze, że ktoś zadzwonił nie ważne czy sąsiad czy obcy takie postępowanie jest głupie, tylko ciekawe czy pan dostał jeszcze 500zł grzywny za palenie opon, bo tam nie jedna opona się paliła. Poza tym, powinien jeszcze parę razy zebrać pałą po plecach od straży miejskiej, żeby rozumu nabrał za takie postępowanie.

  3. Po 20 zaczyna się spalanie plastików w Milęcicach, tak coby nie przyjechała milicja albo straz….
    Przoduje jedna rodzina, która chyba ma źle poukładane, bo trują własne dzieci i wnuki.
    WSTYD ! Nie stać ich na dodatkowy kubeł na śmieci , a 8 aut koło domu.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here