Lwówek Śląski: Dzieci nie będą przyjęte do oddziałów przedszkolnych

8
3448
zdjęcie poglądowe

„UWAGA. Ze względów organizacyjnych, mimo wstępnej kwalifikacji, dzieci z rocznika 2020 i 2021 nie będą przyjęte do oddziałów przedszkolnych” – taka informacja pojawiła się dziś na profilu społecznościowym Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim.

 

 

Zgodnie z harmonogramem czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz w postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę i Miasto Lwówek Śląski w roku szkolnym 2024/2025 do dziś, czyli dnia 19 marca 2024 roku do publicznej wiadomości miała zostać podane listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Kilkanaście minut przed południem na profilu społecznościowym Szkoły Podstawowej Nr 2 w Lwówku Śląskim pojawił się lakoniczny komunikat, w którym dyrekcja informuje:

„UWAGA. Ze względów organizacyjnych, mimo wstępnej kwalifikacji, dzieci z rocznika 2020 i 2021 nie będą przyjęte do oddziałów przedszkolnych przy szkole podstawowej nr 2”.

Grafika: SP 2 Lwówek Śląski

Teraz rodzice, którzy chcieli wysłać swoje pociechy do przedszkoli muszą szybko szukać alternatywy.

8 KOMENTARZE

  1. Ludzie Cisna dzieci do szkół w miastach i jak śledzie pościskane…a w małych miejscowościach proszą się o uczniów….zaraz kolejne małe szkoły pozamykają przez braki uczniów a w miastach braki miejsc….paranoja…kogo wina ???? szkół czy wygodnych rodziców ????

  2. Dlaczego przedszkole chce wziąć wolne 29 i 30 kwietnia 2024, a jeśli dziecko przyjdzie to deklarują otwarcie tylko na 5 godzin (8-13.00) tylko dla rodziców pracujących. Tak pracują inni ludzie, drogie panie?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here