Wypadek z udziałem radiowozu. Policjant w szpitalu. AKTUALIZACJA

10
5921

Jeden z patrolujących miasto w nieoznakowanym radiowozie policjantów trafił do szpitala. Wszystko po tym, jak w radiowóz wjechała ciężarówka.

 

Około godziny 16.30 do dyżurnego Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP w Lwówku Śląskim wpłynęło zgłoszenie o kolizji w Gryfowie Śląskim.  Na miejsce natychmiast udali się strażacy, policjanci oraz pogotowie. 

Ze wstępnych informacji, potwierdzonych redakcji Lwówecki.info przez p.o. oficera prasowego lwóweckiej policji wynika, iż kierujący ciągnikiem siodłowym włączając się do ruchu  zagapił się i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo samochodowi osobowemu, w wyniku czego doszło do zderzenia.

Samochód osobowy, to nieoznakowany radiowóz policji w Lwówku Śląskim. Kierujący radiowozem policjant został przewieziony do szpitala.

Na chwilę obecną twa ustalanie okoliczności zdarzenia. Na miejscu pracują strażacy z OSP KSRG Gryfów Śląski a także kilka patroli policji. Ulica Rzeczna w Gryfowie Śląskim – droga w stronę Proszówki jest nieprzejezdna.

10 KOMENTARZE

  1. FIAT STILO ??? POLICJA 21 wiek ?!
    W dobie samochodów średnio 200KM wstyd dla kraju i Policji. Może teraz będzie lepszy radiowóz, a ten pójdzie na złom !!!!!

  2. Przepraszam najmocniej za brak aktywności moich wiernych czytelników. Aktualnie zajmuję się sprawą ministra Niedzielskiego. Szykuje artykuł na temat powiązań jego z niejakim “zajkosiem”. Gromadzimy dowody również na Pana Szumowskiego tzn. kupna przez niego respiratorów. Podobno w całą sprawę była zamieszana grupa “Papaja”,a pośrednictwem zajmował się niejaki “Awizo”.

    Co do tej sprawy, to mam nadzieję że policjant wróci do pracy silniejszy i dalej będzie mógł łapać przestępców ( tym razem Oplem Córką 1.2) .

    Dziękuję za sms-y i za wsparcie od Państwa. Po ostatnim śledztwie w powiecie lwóweckim dostałam pełno maila i sms-ów z gratulacjami i podziękowaniami. Chciałabym się też pochwalić że sprzedaż wydania “Dolnośląskich Obyczajów” w tym miesiącu pobiła rekord. Cały nakład rozszedł się w pierwszym tygodniu. Dziękuję państwu za zaufanie i gorąco pozdrawiam.

    Iwona Waflowicz

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here