Lwówecka Policja o zatrzymaniu podejrzanego o zabójstwo kobiety

8
3509

Po tym, jak w niedzielne przedpołudnie doszło do zatrzymania podejrzanego o pobicie ze skutkiem śmiertelnym 30- letniej kobiety, do prowadzonych działań odniosła się Komenda Powiatowa Policji w Lwówku Śląskim.

 

 

W dniu wczorajszym, w godzinach wieczorowych w miejscowości Kłopotnica powiatu lwóweckiego doszło do pobicia ze skutkiem śmiertelnym 30 letniej mieszkanki powiatu karkonoskiego. Sprawcą okazał się jej 33 letni konkubent, również mieszkaniec powiatu karkonoskiego.

Mężczyzna zaraz po dokonaniu swojego czynu uciekł z miejsca zdarzenia. Poszukiwania mężczyzny były prowadzone przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim, Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim oraz przez funkcjonariuszy Policyjnej Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej z Lwówka Śląskiego.

 

 

W trakcie poszukiwań wykorzystywany był pies wraz z przewodnikiem oraz dron termowizyjny z GOPR. W trakcie poszukiwań do Sztabu wpływało wiele informacji na temat poszukiwanego mężczyzny, które były na bieżąco weryfikowane. Jedna z nich okazała się stuprocentowa. Dzięki niej mężczyzna dziś w godzinach południowych został zatrzymany i doprowadzony do PdOZ.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc w ujęciu mężczyzny

Podejrzany o zabójstwo został zatrzymany

8 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here