Lwóweccy policjanci apelują o unikanie skupisk ludzkich

3
850

Lwóweccy policjanci w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców regionu apelują, aby nie narażać siebie i swojej rodziny na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem i pozostać w domach. Przypominamy, aby opuszczanie miejsca zamieszkania ograniczyć do niezbędnego minimum. Wychodzenie z domu, spotykanie się z ludźmi zwiększa ryzyko zarażenia i w konsekwencji przeniesienia choroby na bliskie nam osoby.

W związku z obowiązującym stanem epidemii lwóweccy policjanci apelują do mieszkańców, aby w trosce o bezpieczeństwo własne oraz swoich bliskich, pozostali w domach. W celu zmniejszenia ryzyka zarażenia się koronawirusem, unikajmy przebywania w większych grupach. Jeżeli nie ma ku temu wyraźnej potrzeby, wynikającej z konieczności zaspokojenia podstawowych potrzeb (niezbędne zakupy, zaopatrzenie w lekarstwa), nie wychodźmy z domu.

Apelujemy również o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, polegające na przestrzeganiu wprowadzonych ograniczeń, współpracy z instytucjami państwowymi i realizowaniu ich poleceń. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich respektujmy zalecenia służb.

 

st.post.Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski

3 KOMENTARZE

  1. Trzydzieści kilka lat temu jakby było to samo i było zbiegowisko dostaliby pałami kilka razy i siedzieli by 3 dni na kanapie wypoczywali, same starsze osoby codziennie z okna widzę te same nudzą się czy chcą ulżyć dla ZUS-u po prostu, albo są i tacy że raz na dzień chodzili z psami to nagle 4 razy zaraz psa wykończycie, ten czas to nie wakacje i latanie gdzie popadnie, już bardziej siedzenia w domu i obijania nie można zepsuć …

  2. Policja powinna karać mandatami, ponieważ bieganie po wszystkich sklepach nie jest nagłą potrzebą. Później będzie płacz i zgrzytanie zębów. Ludzie weźcie w końcu poważnie zalecenia służb, bardzo dużo zależy od nas aby powstrzymać zarażanie. Szanujcie zdrowie i życie innych ludzi i dbajcie o lekarzy bo dużo ich nie ma i wszystkiego nie ogarną

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here