List Kamila Barczyka do Mieszkańców Dolnego Śląska

0
502
Kamil Barczyk KW Trzecia Droga

Pragnę, aby nasz region był nie tylko miejscem zdrowego, ale także komfortowego, atrakcyjnego życia dla wszystkich mieszkańców.

 

 

 

Szanowni Mieszkańcy Dolnego Śląska,

Nazywam się Kamil Barczyk i od 5 lat jestem dyrektorem Szpitala św. Łukasza w Bolesławcu. Moim celem jest poprawa dostępności i jakości usług zdrowotnych naszego regionu. Realizowałem go poprzez szereg projektów inwestycji w ochronę zdrowia na łączną kwotę 150 min zł. Kieruję się pasją i determinacją tworzenia zdrowszej przyszłości dla Dolnego Śląska.

Jako radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, będę zajmował się przede wszystkim problematyką zdrowotną i społeczną. Jest ona kluczowa dla poprawy jakości naszego życia. Tak wiele jest do zrobienia! Podniesienie standardów diagnostyki i leczenia jest moim priorytetem. Należy zapewnić równy dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych dla każdego mieszkańca Dolnego Śląska, nie tylko w dużych miastach, ale również w mniejszych gminach i miasteczkach. Pragnę także podkreślić znaczenie edukacji zdrowotnej programów profilaktycznych, które znacząco przyczyniają się do poprawy zdrowia publicznego.

Bliska mojemu sercu jest opieka nad seniorami. Wymagają oni szczególnej troski i uwagi. Ważne są także dla mnie inne aspekty życia na Dolnym Śląsku, takie jak rozwój gospodarczy, edukacja, kultura czy infrastruktura.

Pragnę, aby nasz region był nie tylko miejscem zdrowego, ale także komfortowego, atrakcyjnego życia dla wszystkich mieszkańców. Już 7 kwietnia przed Państwem ważna decyzja. Liczę na Państwa głosy, które umożliwią mi pracę na rzecz Dolnego Śląska

Z wyrazami szacunku
Kamil Barczyk
Kandydat do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

-/ Materiał wyborczy KKW Trzecia Droga PSL – 2050 Szymona Hołowni /-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here