Kto porusza się nocą po Gryfowie Śląskim?

9
570

Tym razem policjanci skupili się na dokładnym sprawdzeniu kto porusza się nocą po Gryfowie Śląskim.

 

Około godziny 23:55 policjanci prewencji z Komisariatu w Gryfowie Śląskim postanowili wylegitymować 43 letniego mężczyznę. Jak się okazało 43 latek był poszukiwany przez policjantów z Bogatyni celem osadzenia w zakładzie karnym do odbycia kary 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Dodatkowo zatrzymany był pijany, badanie wykazało 2.20 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymany został przekazany służbie więziennej do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze.

 

 

-/ asp.szt. Mateusz Królak, Policja Lwówek Śl. /-

9 KOMENTARZE

  1. W Gryfowie to jest bez sprawie, Policja to słupy i fikcja, zakaz zatrzymywania się wszyscy stoją policja przejezdza i ma wszystko w du… nic nie robią, auta lecą przez rynek 80km/h w ciągu dnia nocą jeszcze szybciej zero reakcji, piski opon, itp policji nie ma no bo po co więc się pytam po co tam komisariat ??? zrównać z ziemią posadzić kukurydze ewentualnie ziemianki i będzie super.

  2. W Gryfowie Policja to jakiś żart? Ktoś ich widział? Istnieją? Pracują? Żyją? Na rynku w biały dzień nie wspomnę w nocy pije więc wszystko co ma procenty. Auta przez rynek ile fabryka dała piski palonych gum. Zakaz zatrzymywania się to fikcja stoją auta jedzie policja i miejscy i nie widzą nic. Nie wiedziałem że slepych biorą do policji. W tym mieście to jest Dramat może wojewoda się tym zajmie albo chociaż lwówek Śląski.

  3. Niech się przyjrzą lepiej…. na oldzańskiej pełno młodych naćpanych i na kolejowej w parku i na dworcu to samo… najczęściej od 22 do 03 potrafią siedzieć.. głośno też jest jak muzykę puszczają…

    • dokładnie, nazwiskami można sypać… dzieciaki w wieku 17-20 lat.. ich chamstwo przekracza czasem granice.. rodzice nie potrafią upilnować pijaków i narkomanów to niech mieszkańcy zaczną zwracać uwagę w biały dzień… może poczucie wstydu coś pomoże, o ile te nastolatki wiedzą co to.. w domu róbcie rozróbę a nie na ulicy, czy w parku… stadion ogrodzili to się patologia przeniosła.

  4. To prawda pod stacją wdrewniaku to samo głośne krzyki po nocach wchodzą trzeżwi A wychodzą ledwo na nogach się trzymają wydzielają klapy mają melinę na narkotyki I alkochol

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here